DZIRCIEMA MELLAIS

  • Grodnas iela 3_no liepas_2019_05_30
  • Grodnas iela 3_majas vizualizacija_01_2019_05_30
  • Grodnas iela 3_no darza_01_2019_05_28
  • Grodnas iela 3_no darza_2019_05_28
  • Grodnas iela 3_no grodnas ielas perspektive_2019_05_28
  • Grodnas iela 3_no grodnas ielas_2019_05_30

Ēka veidota kā vienas ģimenes ēka ar atsevišķi izmantojamu dzīvokli. Ēka veidota pēc zema energopatēriņa ēku veidošanas pamatprincipiem un ir A energoefektivitates klases ēka ar 30,3kWh/m2 gadā enerģijas patēriņu apkurei.

Atbilstoši teritorijas plānojuma nosacījumiem, ēkas ieejas portals izvietota uz būvlaides/ielas sarkanās līnijas.  Zem ieejas portala uzjumteņa ieslēptas ieejas gan atsevišķa dzīvokļa, gan provātmājas daļā.

Ēkai paredzēta autonojume divam automašīnam, ko pēc vajadzības vēlākā nākotne varētu pārveidot par garāžas telpu.

Ēkas fasādes apdare – dedzināti, attīrīti, eļļoti koka dēļi – esošai apbūvei raksturīgs materiāls ar laikmetīgi veidotu materiāla apstrādi, kur tehnoloģija aizgūta no senās Japānas.

Konterasētjoši ar ielas – ziemeļu – fasādi, ēkas dienvidos paredzēti plaši stiklojumi, lai maksimāli izmantotu saules gaismas enerģiju. Logiem paredzētas ārējās žalūzijas, lai vasaras karastajos mēnešos nodorošinātu optimālu iekštelpu klimatu.

Ēkas karkasu paredzēts veidot masīvās konstrukcijās – keraterm bloku mūris – vienlaikus ekoloģisks un tepat Latvijas vietējais materiāls. Lielā tilpummasa nodrošina patīkamu mikroklimatu un skaņas izolāciju no ielas trokšņiem.

Ņemot vērā esošā reljefa īpatnības, ēkai paredzēts veidot pagrabstāva telpas, kas izmantojamas kā savdabīga biroja telpas ēkas īpašniekiem.

No Comments Yet.

Leave a comment